Drodzy Rodzice!

Z radością informujemy, że patronat nad naszą placówką od dłuższego czasu obejmuje Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego. W ramach wieloletniej współpracy zapewniamy studentom kierunków pedagogicznych naszego Uniwersytetu odbywanie praktyk studenckich, w trakcie których nabywają wiedzę i umiejętności z zakresu edukacji przedszkolnej pod okiem doświadczonej i wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej.

Z dumą powiadamiamy również, że Przedszkole Publiczne nr 74, jako jedno z sześciu szczecińskich placówek, zostało zaproszone do współpracy z Uniwersytetem Szczecińskim w ramach nowego projektu pn. Projekt Operacyjny Wiedza – Edukacja – Rozwój, który zakłada efektywne kształcenie studentów. Cieszymy się, że ogromny potencjał naszego przedszkola i jego pracowników posłuży kształceniu kolejnych pokoleń wspaniałych nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Skip to content